Březen 2006

Doba Ledová - OBLEVA

31. března 2006 v 10:40 | Mrs.Armstrong |  Doba Ledová
Možná si ještě pamatuješ na kámoše mamuta Mannyho, lenochoda Sida,šavlozubýho tygra Diega a prehystorickou krysoveverku Kryserku, kteří v jedničce prožívali různá dobrodružství v zemi večného sněhu a ledu. Ani v pokračování tohoto filmíku to nemají jednoduché - začalo se totiž oteplovat...
CITOVÉ A JINÉ ZMATKY!
Zatím si naši přátelé užívají vodního parku, řádí na skluzavkách a v bazénech a spolu s ostatními vystavují tělíčka slunečním paprskům... Mannyho idylka dojme natolik, že začne uvažovat o budování rodinného hnízda. Jenomže k tomu potřebuje samozřejmě mamutí družku. A kde takovou slečnu najít, když po žádné mamutici není ani vidu ani slechu? Některé sny se naštěstí plní, a tak Mannymu cestu zkříží pravděpodobně poslední mamutí slečna k mání. Má to ovšem háček. Ellie, jak se Mannyho objev jmenuje, jaksi neví, co si se sebou a se životem počít. Navíc ji všude doprovázejí dva bráchové Crash a Eddie z rodu vačic, kteří ji chrání zuby nehty, jako by to byla jejich vlastní sestra, a ještě přitahují lumpárny a průšvihy všeho druhu. Chudák Manny si musí poradit s řadou nepříjemností!
A LEDY TAJÍ!
Tím, jak se otepluje, mění se okolní sníh a led v pořádnou masu vody, ktere hrozí, že zatopí všechno kolem. Ledová hráz, která se rapidně ztenčuje, sice jakž takž odděluje svět, v kterém žijí naši hrdinové, od toho, který se už proměnil v obří akvárko, ale navydrží věčně. Z toho mají radost především vodní plazi, kteří už spřádají plány, jak budou nové, zatopené říši vládnout. Naše partička zase vymýšlí, jak nejrychleji zmizet do bezpečí... Přitom vyjde na povrch tajemství, o kterém neměl nikdo ani tušení, a co se může ukázat v zatopeném světě jako dost velký problém: Diego neumí plavat! Sid zase baží po tom, aby ho plácli po zádech, a tak se zaplete se skupinkou nových přátel, kteří ho bezmezně obdivují... A plné ruce práce bude mít i Kryserka, na kterou se opět lepí jedna katastrofa za druhou, a která by měla mít v tomhle díle ještě větší roli než v jedničce.

US5 - live and backstage

31. března 2006 v 10:07 | Mrs.Armstrong |  US5
Jak dlouho cvičíte svoje taneční čísla?
Jay:Jsou fakt dost těžký! Třikrát do týdne se učíme nové kroky. Mikel a Izzy pak mají ještě dvě tři hodniny navícpro svoje akrobatický gagy a triky.
Jaký písničky hrajete na svých live-shows?
Chris:Rychlý songy jako ,,Here We Go'',baladu ,,Come Back'' a samozřejmě ,,Maria''stejně jako nový singl ,,Just Because Of You''.
Máte vůbec před živým vystoupením trému?
Jay:U mě to má své hranice. Jsem mnohem víc zaměstnanej tím, abych uklidnil ostatní kluky a v duchu si ještě prošel detaily celé show.
Izzy:Já jsem před tím většinou vražedně rozčílenej a pak si začnu okusovat nehty!
Kdy rozjedete svoje první vlastní turné?
Chris:Zřejmě asi až příští rok. Na podzim budem vystupovat v USA. Japonsku a v celé Evropě.
Mikel:Už jsem celý žhaví, abysme mohli zahrát víc než čtyři písničky a nabídnout našim fanouškům fulltime show.
Co děláte se všemi dárky od fanoušků?
Chris:Všechny plyšáky si nechat nemůžeme, ale ti nejhezčí dostanou svoje čestné místo. Ostatní dáváme dětským domovům.
Mikel:Každý dopis, který nám fanoušci hodí na podium, čteme. Čestný slovo! A já dostávám spustu šátků, který všechny nosím.
Přijdou vám fanoušci někdy únavní, protože dokážou být tak vlezlí?
Izzy:(šlebí se) Ne, pro mě nemůžou být nikdy dost vlezlí.


SIMPLE PLAN - koncert

27. března 2006 v 16:17 | Mrs.Armstrong |  Simple Plan
SIMPLE PLAN - NAPROSTÝ ODVAZ
Vvprodané haly! Uřvaní fanoušci! Šílená atmosféra! To znali Simple Plan doposud jen ze svých vystoupení v USA a Kanadě. V těchto zemích jsou zpěvák a kytarista Pierre Bouvier (26), kytarista Jeff Stinco (27), basák David Desrosiers (25), kytarista Sebastien Lefebvre (24) a bubeník Chuck Comeau (26) absolutně na vrcholu. Jejich koncerty tam navštěvuje pokaždé nejméně 20 tisíc fanoušků a prodeje jejich desek se počítají v milionech. A teď se konečně dočkali i fanoušci na druhé straně Atlantiku. Kanadská pětka to rozjela i na starém kontinentě. ,,Wow, to je ono! Lidi tu jsou úplně v pohodě a pořádně se na koncertech odvážou,''říkal zpěvák Pierre nadšeně po jednom z koncertů. ,,Milujeme Evropu a zdejší skvělý fanoušky. Už minulý rok nás na několika open-airech senzačně podporovali,''dodává kytarista Jeff. A odkud se bere úspěch Simple Plan? ,,Lidi prostě vycítí, když je hudba opravdová, nevyumělkovaná a dělaná od srdce. To je jediná věc, co platí! Podívejte se třeba na Green Day: nenechají si od nikoho nic nakecávat a jsou megastars'', vysvětluje kytarista Seb. Kluky ze Simple Plan ale nezajímá úspěch - i když ho mají: ,,Nám je úplně jedno, jestli hrajeme pro dvě stovky nebo 20 tisíc lidí - hlavní je, že si to oni s náma a my s nima parádně užijem!''
Jejich velkými vzory jsou kluci z Green Day..............

Bill (TOKIO HOTEL) Proč ta ,,změna'' ???

27. března 2006 v 15:53 | Mrs.Armstrong |  Bill (tokio hotel)
Bill- o svém nápadu s nikým nemluvil. Nevěděl to nikdo, ani jeho gramofirma, managment nebo kluci z kapely! Nový styling překvapil opravdu všechny. Proto ho jeho fanoušci tolik zbožňují - Bill je kluk, který se samostatně rozhoduje, a ne nějaká loutka! Bill nám vysvětlil, co ho k tomu doopravdy vedlo - potřeboval změnu! Tečka. A co ještě netušíte - tato změna je teprve začátek! Už na druhém albu je slyšet úplně jiný Bill. S hlubším hlasem a ještě cilivějším projevem. Máme se na co těšit!
Nejdůležitější OTÁZKY:
1. Je Billův účes vymyšlený jen pro jednu fotosession?
Ne! Nejedná se o žádný styling. Pro nový účes se rozhodl Bill sám. Je sním spokojený, takže ho jen tak asi měnit nebude.
2.Jsou to fakt Billovy vlasy, nebo je to fotomontáž?
Samozřejmě to jsou jeho vlasy. Kdo má štěstí a navštíví jeden z koncertů Tokio Hotel, se o tom může přesvědčit.
3.Proč to Bill udělal?
Bill už měl čtyři roky stejný manga účes. Každý z nás má přece někdy chuť se trochu změnit...
4.Nebyl to náhodou nápad manažera?
To opravdu ne. O svém vzhledu pořád ještě rozhoduje kapela. Pokud se pro něco rozhodnou, je to jejich věc.
5.Bude se Bill ještě dál nějak měnit?
Ne! Bill sice na focení přišel v novém oblečení a s cool doplňky (má například novou kabelu značky Tazuma), ale to u něj není žádná velká změna stylu.
6.Nebude se také měnit sound Tokio Hotel?
Ano, na druhém albu najdete ještě vic cool songy.Bill má nyní hlubší hlas, a tak se můžete těšit na nové hudební zážitky.
7.Uvidíme Tokio Hotel také někdy u nás?
I my doufáme, že kluci co nejdřív přijedou. Bohužel zatím nejsou potvrzené žádné termíny.
8.Je účes, který Bill nosil dřív, ještě IN?
Samozřejmě! Pokud se ti líbí jeho předchozí styling, vyzkoušej ho i ty! Buďte sami sebou. Tímto heslem se Bill řídí v první řadě!

!! AVRIL LAVIGNE !! - UMÍ KRÁSNĚ ZPÍVAT

26. března 2006 v 13:15 | Mrs.Armstrong |  Avril Lavigne
Tahleta jak to vypadá pohodičková holka Avril Lavigne, absolutně umí zpívat kdyby jste jí viděli na živo nebo alespoň v televizy tak si myslíte co já....opravdu! Na svém albu zpívá jako anděl to můžu klidně potvrdit.Viděla jsem její klip Sk8Boy.jE SUPR

Jak často jsem chodíš?(BLOG)

19. března 2006 v 13:44 | Mrs.Armstrong |  Ankety
Hlasuj prosím.:Jak často jsem chodíš?

Líbí se ti tento BLOG?

19. března 2006 v 13:43 | Mrs.Armstrong |  Ankety
Hlasuj prosím.:Líbí se ti tento Blog?